Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Az AC Vadi nyerte az idei Szent István Kupát

2024. augusztus 10-én tizenkilencedik alkalommal tartottak falunapot Bogádon. A labdarúgópályán a Bogád Sportegyesület szervezésében Szent István Kupával indult a reggel, négy csapat nevezett, a címvédő CSOFÉM FC más elfoglaltság miatt távol maradt a tornától. A csapatok összemérték tudásukat, 13 óra körül befejezték a körmérkőzéseket. Az első helyet a döntően bogádi, romonyai és perekedi játékosokból álló AC Vadi csapata szerezte meg, az aranyérmes együttes ezzel egy esztendőn át a vándorserleg birtokosa is lesz. Az ezüstérmek a Pong Lenis, a bronzérmek az LD Transz játékosaihoz kerültek. A Szomjas Szamurájok csapata is szép játékkal zárta a tornát, játékosuk, Fehér Patrik a legjobb kapus különdíjban részesült. A torna gólkirálya Bacskó Zoltán (AC Vadi) lett, a legjobb mezőnyjátékos díjat Ferenczi Szilárd (Pong Lenis) vihette haza. Gratulálunk!